Bankalar üzerinden acil destek Kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar daha önce düşük limitler ile kredi kullanabiliyordu. Ziraat Bankası İş Bankası ve Garanti Bankası yapmış oldukları yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara Ocak ayı içerisinde 60.000 TL 36 ay vadeli nakit kredi vereceğini açıkladı. 3 banka üzerinden de kredi başvurusu yapacak olan kişiler bireysel ihtiyaç kredisi olarak bu kredileri kullanabileceklerdir. 

Ziraat Bankası İş Bankası ve Garanti Bankası kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar başvuru yaptıktan hemen sonra ne kadar kredi onayı aldıkları bir görebilirler ve ilk taksit ödemesini Kredi kullanımı esnasında 90 gün ertelemeli olarak yapabilirler.

Ziraat Bankası

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 60 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapabiliyor. Size en yakın banka şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek 60.000 TL için başvuruda bulunabilir Ocak ayına özel yapılan bu nakit Destek kredi kampanyasına katılabilirsiniz. 

ziraatbank1

Garanti Bankası

Özel banka olan Garanti Bankası 60 bin TL'ye kadar başvuru yapacak olan emekli ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlara düşük faiz oranları ile 36 ay vadeli Kredi kullanacağı hakkında bilgiler yayınladı. Banka resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan Bu haber ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak en yakın banka şubesi üzerinden kredi başvurusu yaparak işlem yapabilir. Garanti Bankası müşterisi olan kişiler ve daha önce bu bankadan kredi kullanan kişiler mobil uygulama aracılığı ile banka üzerinden 36 ay vadeli krediye masrafsız gelir belgesiz ve düşük faiz oranları ile internet bankacılığı üzerinden kullanabiliyor.

İş Bankası

İş Bankası emekli ve sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte devlet memuru olan ve en az 3 yıllık vergi levhası olan esnaf vatandaşlara 60.000 tl ye kadar acil nakit destek kampanyasına Ocak ayı içerisinde başlattı. En yakın banka şubesine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için İşCep uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı.