Ziraat Bankası son yaptığı açıklamalarla birlikte 0.99 faiz oranıyla borç kapatmak için kredi verileceğini açıkladı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlarımız için verilecek olan bu desteğe 100.000 TL’ye kadar verilebilecek. Devlet destekli olarak verilecek olan 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç veya borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankasından 36 ay vade ile borç kapatma kredisi kullanabilecekler.

Ziraat Bankası yaptığı kampanyalarla emekli ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlara kredi onayı sunuyor. T.C kimlik numaranız ile yapacağınız başvurularla birlikte vatandaşlara 0.99 faiz imkanı ile kredi verilecek. Ziraat Bankası emekli maaşını kendi bankasından veya çalışma maaşlarını alan vatandaşlara kredi desteği sağlayacak. Ziraat Bankası üzerinden maaş almıyorsanız bankanın güncel faiz oranı ile de ihtiyaç kredisi kampanyasına da katılabilir başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımız en yakın banka şubesine gelir belgesi ile birlikte giderek borç kapatma kredisi almak istediğini söyleyerek kredi başvurusunda bulunabilirler. Vatandaşlarımızın düzenli gelirleri varsa, güncel olan ihtiyaç kredilerinden ve kredi kart borcunuzu kapatmak için Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç veya borç kapatma kredisi kullanabilirler.

ziraat-bankasindan-son-dakika-aciklamasi-geldi-banka-borcu-olanlar-icin-099-faizle-odeme-verece

Düzenli bir geliri olan vatandaşlarımız kredi için başvuru yapabilirler. 1 yıldır aynı iş yerinde çalışmakta olan veya emekli olan vatandaşlarımız başvuru sonrası onay alabilecekler. Ayrıca 100.000 TL’ye kadar verilecek olan nakit krediler sadece banka borçlarınız hususunda sonuç vermiş olacak. Banka kredi notu veya banka kredi siciline göre banka bu krediye onay vereceği için, daha öncesinde diğer bankalarda da sıkıntısı olan vatandaşlar onay alamayacaklar.

Ziraat Bankalarına gidecek vakti olmayan vatandaşlarımız bankaların internet siteleri üzerinden kredi için başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası web sitesinden ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilir ve kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Ziraat Bankası harici diğer kamu bankalarından olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 0.99 faiz oranı ile kredi kullanacak vatandaşlar belirli şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vade ile 100.000 TL ihtiyaç desteği alabilecekler.