Kamu bankası olan Ziraat Bankası müşterilerini unutmuyor. Sürekli olarak düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları dile dikkat çeken Ziraat Bankası yeni kampanyalarının ardından belirli bir sürenin ardından eski kampanyalarını sonlandırıyor. 

Ziraat Bankası özellikle kendi bünyesinde olan müşterileri için açıklamada bulundu. Özellikle Ziraat Bankası banka kartı ya da kredi kartı olan müşterilere özel yapılan duyurular sonrasında bazı kampanyaların biteceği açıklandı. Bazı kampanyalar 3 gün içerisinde tamamen sonlanacak. Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden de konu hakkında açıklamalarda bulundu. 

ZİRAAT BANKASI BİTECEK KAMPANYALARINI AÇIKLADI

7-15

Ziraat Bankası tarafından 250 lira ile 5 bin lira arasındaki işlemler herhangi bir faiz alınmadan 4 taksite bölünebiliyor. Temmuz ayı boyunca yapılacak taksitlendirmeler sonrasında kampanyanın 3 gün sonra biteceği belirlendi. 

Sağlık sektöründe çalışan müşterilerin yanı sıra sağlık sektöründe yapılan tüm alışverişlere Temmuz ayının sonuna kadar kredi kartı alışverişlerinde fazladan iki taksit kampanyası için son günler olduğu belirlendi. 

Pandemi sonrasında turizm sektörünü canlandırmak için bu alanda yapılan alışverişlere banka kartı ile alışveriş yapılması halinde tek sefer 2 bin ve üzeri harcamalarda fazlada iki taksit verilecek. Ancak kampanya için geri sayım başladı. 

Temuz ayı boyunca evine beyaz eşya alışverişi yapmak isteyen müşteriler için fırsatlar sona ermek üzere. Bu süreçte 2 bin lira ve üzerinde alışverişler için fazladan 2 taksit verileceği belirlendi. 

Ev alışverişini mobilya sektöründe kullanmak isteyen vatandaşlar için Bankkart ile yapılan yine 2 bin lira ve üzerindeki alışverişler için taksit seçeneği uzatılacak. Temmuz ayından sonra ek taksit kampanyasının sona ermesi bekleniyor. 

Fırsatlardan yararlanmak ve keyifli bir alışveriş gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası son 3 gün olduğunu belirtti.