Ziraat Bankası'ndan 'Köyde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var' Kampanyasına Katılacaklara 150 Bin TL Kredi Desteği var. Ziraat bankası duyuru yaptı. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Ziraat Bankası'ndan 'Köyde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var' Kampanyasına Katılacaklara 150 Bin TL Kredi Desteği. Son zamanlarda Türkiye'de maddi koşullar vatandaşları gitgide ezmeye başladı. Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan verilere bakıldığında şubat ayı içerisinde enflasyonun %55 seviyesine yükseldiği görülürken, ocak ayında ise işsizlik oranının yüzde 12 seviyesine yükseldiği görüldü. İşte böyle bir atmosferde koronavirüsü salgını işin içine girince işinden ayrılmak zorunda kalan, faturalarını dahi ödemekte zorluk çeken, bir çıkış yolu arayan kişilere Ziraat Bankası kapılarını ardına kadar açtı.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası, çok zorlu koşullar altında geçirilen pandemi süreci içerisinde ekonomik manada çıkış yolu arayan ve makul oranlarda kredi desteği arayışı içinde olan vatandaşlar açısından faizi bir şekilde kredi desteğini ilan etti. Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kredi kampanyası ile beraber köyde yaşam sürdürmek isteyen yurttaşlara kredi önceliği tanınacak. Söz konusu kredi projesi ile başvuru işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlara 150 bin TL'ye varan kredi avantajı sunulacak. Türkiye'nin 81 ilinde yaşayan hemen herkesi oldukça yakından ilgilendiren bu kampanyadan özellikle de hayatının geri kalan kısmını köyde sürdürmek isteyen vatandaşlar faydalanabilecek. Söz konusu kredi kampanyası açısından müracaat işlemleri ise tarım il müdürlükleri üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

ziraat-bankasi-11-subat-cuma-gunu-baslatacagini-yeni-kampanyayi-bugun-acikladi-10000-tl-hemen-ki

Ziraat Bankası'ndan Köyde Yaşam Projesi Kapsamında 150 Bin TL Kredi Kampanyası

Az önce Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 'köyde yaşamak için bir sürü nedenim var' şeklinde isimlendirilen projeye başvuru işlemleri şimdiden yapılmaya başlandı. Vatandaşlara bu projeyi katılmaları dahilinde 150.000 TL kredi tanınacak. Bu kredi ile beraber yurttaşların, nakit gereksinimlerini çok hızlı bir biçimde karşılayabilme deri hedefleniyor.