Ziraat Bankası son dönemlerde düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile gündeme geliyor. Emeklileri en doğru kampanyalar ile buluşturmak isteyen Ziraat Bankası bu sefer Türk Telekom ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Banka kendi müşterisi olan emeklilere özel Türk Telekom kampanyasının tüm detaylarını açıkladı.

TÜRK TELEKOM KAMPANYASIYLA EMEKLİLER DOYA DOYA KONUŞACAK

Ziraat Bankası müşterilerine özel olarak aylık sadece 25 lira ödeme ile birlikte yurt içinde olmak şartı ile her yöne sorunsuz şartsız 750 dakika konuşabilecekler. Yine her yöne aylı olarak 750 mesaj hakları bulunacak. 5 GB mobil internet ile birlikte Türk Telekom müşterileri ile sınır tanımadan kesintisiz bir şekilde konuşmanın keyfini yaşayacaklar.

Kampanyaya dahil olabilmek için 12 ay boyunca sistemde kalma sözünün verilmesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak ve ucuz konuşmanın keyfini çıkarabilmek için ZIRAAT yazdıktan sonra kimlik numarası ile 5555 numaralı telefona mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERİ UCUZA KONUŞTURACAK

EMEKLİ-KAMPANYASI-ZİRAAT

Ziraat Bankası emeklileri uygun fiyata konuşturmak için emekli maaşını bankadan alma zorunluluğu sunuyor. 12 aylık fatura dönemi boyunca emekliler gönüllerince konuşup aylık sadece 25 lira ödeme yapacaklar. Faturalı ve faturasız olmak üzere farklı seçenekler de sunan Türk Telekom yeni dönemde emeklilere sunmuş oldukları imkanları genişletecekleri belirtildi.