EkonomiGündem

Ziraat Bankası ve Vakıfbank Kredi İmkanları İçin Duyuru Paylaştı!

Bankalar belli dönemlerde müşterilerini kaybetmemek için, müşteri çekmek için bazı avantajlı kampanyalar yaparlar. Ziraat Bankası ile Vakıfbank bu sene çeşitli olanakları bulunan kredi seçenekleri sunarak müşterilerin ilgisini çekmeyi  başardı.

Ziraat Bankası’nın  bununla ilgili bir yeniliği var. Ziraat Bankasının sıklıkla kullandığı bir site olan tatilbudur için birtakım fırsatlar sunuldu. Mesela 8500 Türk Lirası harcama yapıldığında 700 Türk Lirası müşterilerin hesaplarına yatacak.

Ziraat Bankası’nın Tatil Budur Kampanyası

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için telefonunuzdan mesaj atmanız gerekmektedir. Tatil budur yazıp 4757’ye mesaj gönderen Ziraat Bankasında hesabı bulunan kişiler Tatil Budur Sitesi’nin indirimlerinden faydalanıyorlar. Özellikle yaz aylarında tatil ihtiyacının artması nedeniyle müşteriler bu kampanyalardan sıklıkla faydalanıyorlar. Ziraat Bankası’nın bu ortaklığı sayesinde hesaplarına tanımlanan indirim uygulamalarından müşteriler uçak bileti almak için de faydalanıyor. Tatile gidemedikleri durumlarda da bank karttaki bulunan paralar geri olarak hesaplarına iade ediliyor. Bu tarz uygulamalarda olanakları bulunan Ziraat Bankası’nın bu siteler için taksit seçenekleri de bulunuyor. Taksit imkanları ile birlikte tatilinizi taksitlerle birlikte ödeyebilirsiniz.

Vakıfbankın da bu yönde faaliyetleri bulunuyor. Müşterilerini kaybetmemek için bir çok uygulama ile birlikte iş birliği için olan kamu bankaları ekonomik geliri kısıtlı olan, acil nakite ihtiyacı bulunan vatandaşlar için kredi imkanı sunuyor.  Tatil ya da alışveriş siteleri ile kampanyalar düzenleyen bankalarda da özellikle hediye çeki uygulamaları ile de çeşitli fırsatlar sunuluyor. Hediye çeki, promosyon ödemeleri gibi tatil siteleri ile anlaşmaları bulunan bankaların memur, asgari ücretle geçinen insanların imdatına yetişiyor.