Ziraat Bankası ve PTT üzerinden emekli olan kişiler 40 bin TL'ye kadar nakit kullanabilecek. 36 ay vadeli olarak verilecek bu nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin emekli maaşları Bu banka üzerinden olması şarttır.

Ziraat Bankası ve PTT üzerinden emekli olan kişiler 40 bin TL'ye kadar nakit kullanabilecek. 36 ay vadeli olarak verilecek bu nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin emekli maaşları Bu banka üzerinden olması şarttır. Emekli Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya sonrasında sadece kendi emeklilerine 40 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi onayı sunacağını açıkladı. Bu açıklama sonrasında PTT de kendi emekli maaşı müşterilerine 40.000 TL ye kadar gelir belgesiz kimlikle PTT şubelerinden nakit kredi vereceğini duyurdu. 

Emekli kredisi olarak alınacak bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin Ziraat Bankası ve PTT üzerinden alacakları kredilerde ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olarak da yapma imkanı bulunuyor. Nakit olarak başvuru yapmak isteyen emekliler Ziraat Bankası ve PTT nin yaptığı bu kampanyaya katılarak acil ihtiyaçlarını giderebiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu 40 bin TL nasıl yapılır?

Ziraat Bankası başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için kendi resmi internet sitesi üzerinden bir ihtiyaç kredisi başvuru formu ekranı açtı. Ziraat Bankası resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak emekli kredisi başvurusunda bulunabilir ve sonucuna hemen öğrenebilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişiler emekli maaşına bu bankadan alıyorsa hemen onay olacaklardır.

kredi-haberlerim-213132

PTT emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar da PTT şubelerinden veya PTT şubelerine gitmeden SMS atarak bu bankadan kredi kampanyasına katılabiliyor. Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek PTT yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın ve 30 50 numarasına gönderin. PTT'nin anlaşmalı olmuş olduğu aktif Bank üzerinden kredi başvurusu yapmış olacak ve onaylanan Kredinizde hemen PTT şubelerine giderek kullanabileceksiniz.