Bankamatik kartı kullanan ve Ziraat Bankası ile iş bankası ile çalışan vatandaşlar için 20000 TL'ye kadar net ek ödeme yapılacağı haberi son dakika kampanyası olarak duyuruldu. Başvuru yapacak olan vatandaşlar, bankaların belirli politikalarına uygun olması durumunda 36 ay vadeye kadar 20000 TL'ye kadar ödeme alabilecekler. Almış olduğunuz bu ödemeyle birlikte vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, başvuru yapmadan önce banka kredi politikaları, incelemesi gerekiyor. 

Ziraat Bankası ve iş bankası ve yaptıkları bu kampanyalarda düşük kredi notu olan kişilere kredi onayı vermezken, banka kredi notu en az 1100 ve üzerinde olmuş, daha önce bankalar ile çalışma yaşamış kişiler nakit kredi kullanabilecektir. ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası ve iş bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsa, banka şubelerinden işlem yapabilecekleri gibi, ayrıca internet üzerinden de şubelere gitmeden kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. 

Ziraat Bankası 

Ziraat Bankası üzerinden, bankamatik kartı olan vatandaşlar, sigortalı olarak çalışıyorsa, 6 aydır aynı işyerinde sigorta primleri yapmış olması durumunda kredi başvurusu yaparak, kredi onay alabiliyor. Ziraat Bankası, ayrıca emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını kendi bankası üzerinden alan kişilere yüksek limitli ve düşük faizli, masrafsız krediler veriyor. 20000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen kişilerin Ziraat Bankası bankamatik kartı var ise Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi oluşturarak mobil uygulama aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan krediyi hemen hesabına yatırabilir. 

ziraat-bankasi-ve-is-bankasi-banka-karti-sahiplerini-ilgilendiriyor-bankamatiklerden-20000-tl-o

İş Bankası 

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde banka üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir veya iş cep uygulaması üzerinden mobil uygulama aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu düşük faiz oranları ile verilecek ve 20000 TL kredi kullanan kişilerin ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapılabilecektir. 

Size en yakın iş Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz? kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. iş Bankası, resmi internet sitesine girerek güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilir ve bankamatik kartı haricinde kredi kartı başvurusu yaparak, daha yüksek limitlerde kredi ve kredi kartı kullanabilirsiniz.