Ekonomi

Ziraat Bankası ve Garanti bankası hesabı olanlar dikkat! 10 gün içinde başvuru yapmanız gerekiyor!

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için 10 bin TL kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı, resmi internet siteleri üzerinden açıklandı. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası hesabı olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini yapabilecekleri kredi kampanyalarına katılarak, aynı gün içinde işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası, 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sağlayacağını açıkladı.

Başvurular nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel müşteri olmanız durumunda, düzenli olarak bir gelirinizin olması ve kredi puanı 1100 ve üzerinde olması, banka tarafından istenen şartların başında geliyor. Ziraat Bankası, 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan bu ödemelerden faydalanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek kredi işlemlerini gerçekleştirebilir.

Garanti Bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız da aynı Ziraat Bankasında olduğu gibi banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte aynı şartlar dahilinde 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi onay alacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak sizlerde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.