Ekonomi

Ziraat Bankası ve 2 Kamu Bankası Duyurdu, Emekli ve Çalışanlara 87000 TL Nakit ve Borç Kredisi Verilecek!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan açıklamada, ekim ayı sonuna kadar başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli ve çalışan olması durumunda 87000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi alabileceği haberi geldi.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak nakit kredi kullanacak olan tüm bireysel müşterileri için başlatılan bu kampanyada 87000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi limiti hazırlandığı açıklandı.

Bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalar ile birlikte vatandaşlara internet üzerinden de kredi başvuru yapma şansı tanıyarak, özellikle bankaların resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurup, işlem yapacak olan vatandaşlara da hemen aynı gün içinde kredi vereceğini açıkladı. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların belirtilen kredi şartlarına uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde kredi işlemlerini yapacağını da söylemek istiyoruz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan emekli ve çalışan vatandaşlara ayrıca, kendi banka şubeleri üzerinden de hesapları olmaları durumunda gelir belgesiz olarak kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan kredileri de hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır.