0.88 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yeni bir haber var. Son dakika kampanyası ile birlikte belirli müşteriler on bin TL nakit kredi kullanabilecek. Ziraat Bankası Halkbank ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada 0.88 faiz oranları ile kredi kullanabilmeniz için banka kredi notunuzun 1700 ve üzerinde olması ayrıca, daha önce bu bankalardan biri ihtiyaç kredisi kullanmış olmanız gerekmektedir. 3 banka da yapmış olduğu bu kampanyada kredi başvurusu yapacak olan kişilerin düzenli müşteri o grubunda olması durumunda hemen kredi kullandıracaktır.

Ziraat Bankası

ziraat-bankasi-ve-2-bankadan-088-faizli-nakit-kredi-aciklamasi-geldi-sadece-belirli-musteriler-

Ziraat Bankası üzerinden 0.88 faiz oranları ile kredi kullanacak olan kişilerin emekli ve çalışıyor olması durumunda maaş müşterisi de olması şartı vardır. 10 bin TL'ye kadar verilecek olan ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeli olarak işlem yaparken, ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sizlere sunacaktır. Ziraat Bankası, emekli olan müşterileri, emekli maaşlarını bankaya taşıyarak daha yüksek limitlerde ve diğer faiz oranlarından yararlanarak düşük faiz oranlı krediler kullanmaya devam edecektir. 

Halkbank

ziraat-bankasi-ve-2-bankadan-088-faizli-nakit-kredi-aciklamasi-geldi-sadece-belirli-musteriler-11

Halkbank üzerinden düşük faizle kredi kullanacak olan kişilerin daha önce Halkbank çalışması olması şartı ile 10000 TL'ye kadar onay verilecektir. Başvuruları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilir veya banka mobil uygulamasını kullanıyorsanız, hiçbir şekilde şubelere gitmeden mobil uygulama üzerinden 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Denizbank

ziraat-bankasi-ve-2-bankadan-088-faizli-nakit-kredi-aciklamasi-geldi-sadece-belirli-musteriler-34

Özel bankalar arasında gösterilen Denizbank kredi başvurusu yapacak olan kişilere sadece esnaf olmaları durumunda ve daha önce bu bankada çalışmış olmaları durumunda 10000 TL ile 50000 TL arasında düşük faizli kredi onayı kuşanacak. Size en yakın banka şubesine giderek ticari bölümden esnaf bilgileriniz ile birlikte kredi başvurusunu gerçekleştirebilir, onay almanız durumunda 36 ay vadeli olarak acil ihtiyaç için kullanabileceğiniz, esnaf kredisi alabilirsiniz.