Ekonomi

Ziraat Bankası ve 2 banka duyurdu: 30.000 TL ödeme olacak!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan duyuru sonrasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlarda ilinde ihtiyaç kredileri 30000 TL olarak ödeneceği duyuruldu. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için yaptığı bu kampanyada özellikle kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli olarak vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, 30000 TL’ye kadar alacakları tüm ödemelerde nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlar dahilinde hızlı bir şekilde kredi ödemelerini gerçekleştirerek internet üzerinden de onay alabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara banka hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak ve onaylanan kredileri banka şubelerine gitmeden de hesaplarınıza yatırmanız olanak sağlayacaktır.

En yakın kamu bankasına giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar haricinde, nakit kredi kullanacak olan vatandaşların belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları durumunda şartlar dahilinde hızlı bir şekilde ihtiyaç kredileri 30000 TL olarak hemen ödenmektedir. 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve kredi şartlarına uygun olarak aynı gün içinde kredi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, banka internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası nakit ödemesini kimlikle vereceğini açıkladı! 25000 TL ödeme veriliyor!

Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası, çalışan ve emekli olan kişilere 50000 TL ödeme yapacak!

tumhaber.com