Ekonomi

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar, Meclis destekli 50000 TL ödeme alacak

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar, Meclis destekli 50000 TL ödeme alacak. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, hem kamu bankaları 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını duyurdu.

Ekim ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalarda 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi olabileceğini de söyleyebiliriz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank’ın resmi internet sitelerine giriş yaparak, kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler öğrenebilir ve başvurunuzu yine internet siteleri üzerindeki kredi başvuru formu doldurarak da yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, devlet destekli kredi kullanmak istiyorlarsa, daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullanmış olması ve düzenli ödemiş olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı veya çalışma maaş alan kişiler ise daha uygun faiz oranları ile kredi alabileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler, bankaların resmi internet sitelerine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formlarını doldurabilir ve hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir.

Ayrıca mobil uygulama üzerinden banka şubeleri üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz.