Ekonomi

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank hesabınız varsa sadece 5 gün kaldı

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşların 5 gün içerisinde yapmış oldukları başvuruları ile birlikte Kredi imkânından faydalanabilecekleri yeni bir kredi paketi hazırlandı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank hesabı olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda 5 gün içerisinde yapacakları başvurularda gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet siteleri üzerinden yapmış oldukları duyurular sonrasında Kredi kullanacak olan vatandaşlar için 36 ay vadeli olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabilecekleri Haberi geldi. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet siteleri üzerinden 5 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi onayı alacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi vereceğini açıkladı.

Kamu bankaları üzerinde Banka hesabı olan vatandaşların internet bankacılığı şifresi oluşturmaları durumunda Kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan ödemeler ile birlikte kredilerini 5 dakika içerisinde alabileceği haberi verildi. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet siteleri üzerinden yapmış olduğu duyurular sonrasında Kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi şartlarına uygun olmaları ile birlikte aylık hizmet almaları durumunda özellikle düşük faizli kredi kullanmak için bu bankaları tercih etmesi gerektiğini duyurdu.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alıp daha önce Kredi kullanan vatandaşlarda 5 dakika içerisinde sonuçlarını alabilecekleri bu kampanyalara internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 gün 24 saat katılabiliyor.