Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank 10.000 TL ile 100.000 TL Arasında Gelir Belgesiz Ödeme Yapacağını Duyurdu. Son dakika haber ay sonuna kadar devam edecek.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank 10.000 TL ile 100.000 TL Arasında Gelir Belgesiz Ödeme Yapacağını Duyurdu. Son dakika haber ay sonuna kadar devam edecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 10000 TL ile 100000 TL arasında ödeme alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişiler, 24 ay vade ve 36 ay vadeli kredi işlemlerini yapabilecek. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, gelir belgesiz olarak yapacağı ödemelerde kişilerin kredi notuna ve gelir durumuna göre, sonuç vermektedir. Mart ayı sonuna kadar başvuru yaparak onay alacağınız bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorsanız, bireysel müşteri olmanız ve düzenli bir gelirimizin olması gerekiyor. Daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullandıysanız ve düzenli ödemeler yaptıysanız şubelere gitmeden internet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvurusu yapılır?

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank1

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaştan 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri yeni kredi kampanyasına katılmak için en yakın banka şubesi üzerinden kimlikleri ve gelir belgesiyle birlikte başvuru yapabilir. 

Kredi başvurusu yaptıktan sonra değerlendirmeye alınacak olan müşteriler, 100000 TL'ye kadar kredi onayı alabiliyor. 50000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, 36 ay vade altında 50000 TL üzeri kredilerde en fazla 24 ay vadeli işlem yapılmaktadır. 

Yüz bin TL üzerinde de ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin, ipoteği olması durumunda banka bu kişilere yüksek limitli ihtiyaç kredisini borç kapatma kredisi imkanı sağlamaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda size en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubesine giderek işlemlerinizi kolayca başlatabilirsiniz.