Ekonomi

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT: Emekli ve Çalışanlara 37000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT yapacağı yeni kampanyayı duyurdu! 37000 TL kredi ödemesi 36 ay vadeye kadar kredi verecek olan bu 4 banka üzerinden, emekli ve çalışan kişiler destek alacaklardır. 37000 TL kredi almak isteyenlere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden 37000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşların emekli ve çalışan olmaları durumunda aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar üzerinden 5 dakika içerisinde sonuç alınabileceği haberi geldi.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, kredi alabilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için banka şartlarına uygun olmaları isteniyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabınız üzerinden 37000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 37000 TL kredi kullanacak olan kişilere banka aynı gün içinde hesaplara ödeme yapmaktadır.

PTT üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar ise PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi puanı düşük olsa bile bu bankadan kredi onayı alabilmektedirler. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermesi durumunda aktif Bank üzerinden kredi alabilmektedirler. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere aynı gün içinde destek ödemeleri verilecek ve onaylanan bu krediler ile birlikte de aynı gün içinde tekrardan hesaplarınızı istediğiniz limitlerde kredi ödemeler alabileceksiniz.