Ekonomi

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank Hesabı Olan Dikkat! Bu Bankalarda Bugün Başladı

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları kredi başvuruları ile birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini alabilecekleri bir kampanya başladığı açıklandı.

Kamu bankaları Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılacak olan bu kampanya duyurusu sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, hemen kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar…

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanmak isteyen kişilerin bireysel müşteri olması, 18 yaşından büyük olması durumunda işlemleri yapabileceği haberi geldi. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, banka kredi puanı uygun olması daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olması durumunda şartlara uygun olmaları ile birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemelerinden faydalanabileceği haberi verildi.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verileceğini ve 50000 TL’ye kadar verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli işlem yapılacağı da açıklandı.

Bankaların resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde sonuç alacak olan vatandaşlar, güncel kredi faiz oranlarını öğrenip, internet siteleri üzerinden de başvuru yapmak istiyorlarsa hızlı bir şekilde 7 24, bankaların resmi internet siteleri, işlemlerini yapabilir.