Ekonomi

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank 50 bin TL ödeme yapacak! Bugün resmi olarak başladı!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, gerek emekli gerekse sigortalıların ihtiyaç kredisinden yararlanabilmesi için yeni bir düşük faizli kredi kampanyası hazırladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, düzenledikleri kampanyada verecekleri 36 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde kredi imkanından yararlanacak vatandaşlar için hızla harekete geçeceklerini duyurdu. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız bu bankaların kredi kampanyalarına hızlı bir şekilde katılabilir ve başvurularınızı yaparak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Bireysel müşteri temsilcisi aracılığıyla size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka şubelerine gidecek vakti olmayan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerinden değil, internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabiliyorlar.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank’ta hesabı olan ve daha önce bu bankalardan kredi kullanmış kişiler, başvurularını internet bankacılığı uygulaması üzerinden yaparak 36 ay vadeli işlem yapabilirler.

50000 TL kredi kullanmanız durumunda size 36 ay vade ile kredi sunulurken, ilk taksit ödemesinde 45 veya 90 gün gecikme ile işlem yapmanız mümkündür.

İnternet bankacılığı uygulaması üzerinden yapılacak başvuruların ardından kredi kullanacak kişilere düşük faiz oranlarıyla kredi verilmekte ve ücretsiz kredi seçenekleri de sunulmaktadır.