Ekonomi

Ziraat bankası üzerinden hesapları olanlar dikkat! Banka 9 gün süre kaldığını açıkladı

Ziraat bankası Banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kredi duyurusunda, 9 gün içerisinde başvurusunu gerçekleştirecek olan banka müşterilerine destek ödemeleri verileceği açıklandı. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar kendi hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi başvurusunda bulunabilirler.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kendi banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan kampanyadan 9 gün kaldığını ve gelir belgesiz olarak 45000 TL’ye kadar kredi verileceği duyuruldu. 45 bin TL kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlara uygun olarak kredi imkanından faydalanabilecekler ve onaylanan bu kredilerde hesaplara yatırılarak, hemen aniden içinde kullandırılacaktır.

En yakın banka şubesi üzerinden de ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalardan, özellikle banka hesabı olan vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemeleri verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi verilmeye devam edecek. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde bu banka üzerinden kredi alabileceğini söylemek istiyoruz.