Ziraat Bankası üzerinden hesap varsa 10.000 TL ödeme alın! Son dakika açıkladılar. Son dakika kampanyası ile birlikte 10.000 TL ödeme nasıl alınır haberimizde...

Ziraat Bankası üzerinden hesap varsa 10.000 TL ödeme alın! Son dakika açıkladılar. Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar 10.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme alabilecek. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda kendi bankası'nda hesabı olan ve internet bankacılığı kullanan kişiler Kredi notu düşük olsa bile 10.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak acil kredi ihtiyaçlarını bu şekilde giderebilecek. 

Ziraat Bankası 10 bin TL'ye kadar yapmış olduğu kredi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda 36 ay vade olarak işlem yapmaktadır. Banka yapmış olduğu kampanyada Kredi kullanacak olan kişilerin daha önce Kredi almış olsalar bile internet bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde kredi onayı vereceğini açıkladı. 

Ziraat Bankası 10.000 TL ödeme veriyor 

kr124-2

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Ziraat Bankası 10.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapmak istiyorsa en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesi ile giderek işlem yapabilir. 

Banka şubelerine gitmek istemeyen vatandaşlar ise emekli sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olması durumunda bankanın internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan tutara banka şubesine gitmeden hesabına yatırabilir. Ziraat Bankası 36 ay vadeye kadar yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında düşük faiz oranları ile birlikte kredi onayı verirken vatandaşların ayrıca ihtiyaçları doğrultusunda daha yüksek limitlerde de kredi kullandıracağını açıkladı.