Ekonomi

Ziraat Bankası TC kimlik numarası üzerinden ödemeler verecek! 3000 TL’den başlayan kredi başladı

Ziraat Bankası TC kimlik numarası üzerinden ödemeler verecek! 3000 TL'den başlayan kredi başladı

Ziraat Bankası, TC kimlik numarası üzerinden ödeme vermeye devam edecek. Ziraat Bankası, başlattığı bu, Nakit kampanyasında bireysel olarak vatandaşlara kredi imkanı sunacak. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 3000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Bireysel müşterilerin ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için Ziraat Bankası kredi politikalarına uygun bir müşteri olması ve 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için banka 5 dakika içerisinde kredi sonucu vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilir ve buradaki kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ziraat Bankası, TC kimlik numarası üzerinden yapacak sorgulama sonrasında sizlerin genel müdürlük tarafından ne kadar onay aldığını, mesaj ile göndermektedir. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuru sonucu onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte bu kredileri kullanabilir.

Gelirinize göre, banka sizlere düşük faiz oranları ile birlikte yüksek limitli ihtiyaç kredileri verirken, ayrıca Bankalardaki borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar içinde borç transferi yapma imkanı sağlamaktadır.

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bankalar üzerinden alması durumunda daha önce kredi alıp almaması önemli olmaksızın kredi imkanından faydalanabiliyor. ilk defa emekli maaşını Ziraat Bankası şubelerine taşıyacak olan vatandaşlar ise kredi kullanabilmek için banka şubelerine giderek yüksek limitli krediler alabiliyor.