Ziraat Bankası TC Kimlik Numarası Üzerinden 15 Şubat'a Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Belirli Kişilere... Son dakika haberi Ziraat Bankası tarafından verildi. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Ziraat Bankası, TC kimlik numarası üzerinden 100.000 TL'ye kadar nakit kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı vatandaşların herzaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden sosyal medya hesapları üzerinden ve banka şubelerinden duyurusunu yapmış olduğu yeni kredi kampanyası olan yüz bin TL'ye kadar nakit krediyi sadece kimlik numaranıza göre verecek. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan vatandaşların nakit kredi için başvuruda bulunabileceği bu kampanya katılmak oldukça basit. 

Yüz bin TL'ye kadar kredi kullanabilecek olan kişiler, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alırken, ayrıca banka bu kişilere ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme'imizi imkanı da yapmaktadır. Yüz bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, işlem yapabilir ve bu bankanın düşük faiz oranları ile yapmış oldu kredinizi kullanabilirsiniz. 

ziraat-bankasi-tc-kimlik-numarasi-uzerinden-15-subata-kadar-100000-tl-odeme-yapacagini-acikladi1

Emekli olan vatandaşlar için bu kredi kampanyası oldukça önemli olmaktadır, kredi kullanacak olan emekliler, Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almıyorsa emekli maaşını bankaya kaşıyarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir. Nakit kredi almak isteyen emekliler emekli maaşını bu bankaya taşıdıktan sonra hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi kullanabiliyor. ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, belirtilen kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 5 dakika içerisinde emekli maaşları üzerinden ne kadar kredi onay alacaklarını görebiliyorlar.

Emekli haricinde sigortalı olarak vatandaşlar da 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, bankadan hızlı bir şekilde yüksek limitli kredi kullanabilecek. Sigortalı olarak çalışan kişilerin sigortalı durumlarının en az ilk 6 ay olması gerekiyor. 6 aylık, aynı işyerinde çalışan kişilerin banka kredi notunda herhangi bir sıkıntı yoksa, Ziraat Bankası şubelerine giderek veya banka internet sitesi üzerinden başvuru yaparak, işlem yapabilir ve kredi kullanabilirler.