Ekonomi

Ziraat bankası son dakika yayınladı! Nakit ihtiyacınıza hemen çözüm olarak 35 bin TL ödenecek!

Ziraat Bankası aracılığıyla nakit kullanacak vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, 35000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini hızlıca kullanabileceğiniz haberi geldi. Banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar da Ziraat Bankası resmi internet sitesinde ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirler.

Ziraat Bankası sadece emekli vatandaşlara değil, ihtiyaç kredisi kullanacak diğer vatandaşlara da kredi vermektedir. Banka aracılığıyla kredi kullanacak vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda ise sigorta primlerinin 6 ay süreyle son çalıştıkları işyerinde ödenmiş olması gerekmektedir. Emekli maaşı alan kişiler, emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları halinde daha düşük faiz oranlarıyla kredi imkanından yararlanabilmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız kimlik ve gelir belgenizle size en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, kredi kullanmak istedikleri takdirde banka şubelerine gitmeden Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığı kredi kampanyasına katılarak hem masrafsız hem de gelir belgesiz kredi alabilirler.