Ziraat Bankası yaptığı kampanyalar ile birlikte vatandaşlara sürekli olarak güncel kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kredi alacak kişilere banka hızlı ve anında kredi imkanı tanırken işlem yapacak olan kişilere Ziraat Bankası kredisi olarak 15.000 Tl düşük faizle veriyor. Ziraat Bankası 15.000 TL 36 ay vadeli verdiği ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru yapacak olan kişiler için şartlarını belirledi.

Banka hesabı olan ve olmayan herkes başvuru yapacak. Bunun içinde bazı şartlara uygun olmak gerekiyor. Banka hesabı olan kişiler kredi notu düşük olsa bile kredi onayı alacakken, banka hesabı olmayan kişiler kredi notuna bakılarak onay verilmektedir. 

Ziraat Bankası Başvuru Nasıl Yapılır?

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvuru birden fazla yöntemle yapılmaktadır. Banka hesabı olan ve 15.000 TL kredi almak isteyenler banka müşterisi olması durumunda internet şifresi alarak düşük limitli başvurularını mobil uygulama üzerinden hemen yapabilirler. Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak kredi alacak kişiler belirli şartlara göre değerlendirme hemen yapılır ve onay alınırsa da banka şubelerine gitmeden kredi kullanılır.

ziraat-bankasi-son-dakika-aciklamasi-geldi-bankadan-hesabi-olan-olmayan-herkes-artik-15000-tl-o

Kredi alacak kişiler Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsa ayrıca banka resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilir. 15.000 TL'ye kadar kredi alacak kişilerin emekli olması durumunda emekli kredisi alacağı için emekli maaşını Ziraat Bankası şubelerine taşıması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası uygun faiz oranları ile vatandaşlara destek vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer banka hesabı yoksa ve bankaya gidecek zamanı yoksa en yakın ATM üzerinden veya bankanın internet sitesine girerek buradan başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda değerlendirme genel müdürlük üzerinden yapılacaktır.