Ziraat Bankası Nakit Vereceğini Açıkladı! Bu Hafta Başvuru Yapan 10.000 TL Ödeme Alacak. Son Dakika Kampanyası ile başvurular başladı. İşte detaylar...

Ziraat Bankası Nakit Vereceğini Açıkladı! Bu Hafta Başvuru Yapan 10.000 TL Ödeme Alacak. Son Dakika Kampanyası ile başvurular başladı. İşte detaylar. Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 10000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ve en düşük faiz adımlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler, hızlı birşekilde sonuç alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorlarsa, bazı şartlar uygun olması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisini kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda uzun süredir aynı işyerinde sigorta primlerinin yatıyor olması, emekli olmaları durumunda ise emekli maaşını bu bankalar üzerinden alıyor olması gerekmektedir. 

10.000 TL ile 50 bin TL arasında Kredi kullanacak olan kişilere yapılan bu kampanya sadece bankadan maaş alan müşteriler için geçerli olacaktır. 10.000 TL ile 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar işlem yapabilecek ve kendi Bankası müşterisi olduğu için daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilecek. 

Ziraat Bankası özellikle emekli olan vatandaşlara emekli maaşını kendi bankasına taşımaları durumunda 10.000 TL ile 50 bin TL kredi haricinde daha yüksek limitlerde de hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. Bankalar üzerinden düşük faiz oranları ile emekli kredisi kullanacak olan kişiler belirtilen şartlara uygun olması durumunda hemen Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan başvuru yapabilir.