Ekonomi

Ziraat Bankası nakit ödemesini kimlikle vereceğini açıkladı! 25000 TL ödeme veriliyor!

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 25000 TL’ye kadar kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kredi paketiyle birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanabilecek ve onaylanan kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak alabileceksiniz.

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Ziraat Bankası, yeni kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlar umut olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu kredi başvurusu ile birlikte hızlı bir şekilde kredi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte, kimlikleriyle birlikte 25000 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması durumunda banka bu kişilere kredi onayı vermektedir. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmamış olan kişilerin, sıfır puan olması durumunda da sigorta durumları yeterli ise Ziraat Bankası üzerinden 25000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması durumunda başvurularını gerçekleştirebiliyor. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kredi ödemeleriyle birlikte 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Ziraat Bankası, 25 bin TL kadar vermiş olduğu kredi başvurularında kredi şartlarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 90 gün ertelemeli kredi işlemi yapacak. 25000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilir, isterlerse de internet sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Emekliye Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası 320.000 TL Ödeme Yapacak!

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiler öğrenmek istiyorsanız, Ziraat Bankasının resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ne kadar kredi onayı alacağımızı da hemen görebilirsiniz.