Ziraat bankası nakit desteği için kesenin ağzını açtı! 0.88 faizle nakit dağıtmaya başladı. Başvuru yapmak isteyenler için rehber hazırlandı. İşte detaylar...

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar artık 0.88 faiz oranlarıyla kredi kullanabilecek. Banka düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin daha önce kendi bankasından kredi kullanmış olmasını ve kendi bankasından maaş almasını istiyor. kişilerin gelir durumlarına göre verilecek olan bu kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar kullanmış oldukları kredilerde 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilecek. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası, özellikle emekli olan vatandaşların altını çiziyor

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, daha düşük faiz oranları ile yüksek limitli krediler kullanabiliyor. Emekli maaşınızı bu bankadan almıyorsanız maaş, taşıma işlemlerini yaptıktan sonra hem 750 TL emekli promosyonu, hem de yüksek limitli ihtiyaç kredilerini düşük faiz oranlarından kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanmış olan kişiler ise düzenli ödemeler yapmışlarsa 0.88 faiz oranlarıyla kredi alabiliyor. 

Başvuru 

ziraat-bankasi-11-subat-cuma-gunu-baslatacagini-yeni-kampanyayi-bugun-acikladi-10000-tl-hemen-ki1-1

Ziraat Bankası üzerinden 0.88 faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bankanın belirlediği Kredi politikalarına uygun olması durumunda en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte giderek başvuruda bulunabilir. Ziraat Bankası üzerinden 0.88 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli bu Kredi onayını almanız durumunda şube yetkisinin de sizlere kredi kullandırılacak ve hemen anında hesabınıza yatacak.

Ziraat Bankası banka şubeleri haricinde resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yaparak kredi onayı alabiliyorsunuz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Banka hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte istedikleri zaman Ziraat mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapıldıktan hemen sonra sizlere onaylanan kredi ne kadar olduğunu söylenecek ve bu tutarı kullanmak istiyorsanız işlemleri tamamlayarak hesabınıza parayı atabileceksiniz.