Ziraat Bankası Nakit 10.000 TL 36 Ay Vadeye Kadar Bankamatik Üzerinden İşlem Yapacak. Nakit İmkanı sağlanacak bu kampanya bireysel müşteriler için. Son dakika...

Ziraat Bankası Nakit 10.000 TL 36 Ay Vadeye Kadar Bankamatik Üzerinden İşlem Yapacak. Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam ediyor. Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası ve yapmış olduğu tüketici kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara hızlı birşekilde hemen kredi onayı imkanı sunuyor. 

Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Ziraat Bankası şubelerine gitmeden artık bankamatik üzerinden de işlem yapabilecek. 

Düşük faiz oranları ile Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda 10000 TL'ye kadar artık gelir belgesiz ve bankamatik üzerinden kredi kullanacağını söylemek istiyoruz. Düşük faiz oranlarıyla alabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması gerekmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyorsanız, en az 12 aylık sigorta geçmişinizin olması ve son işyerinde 6 aydır çalışıyor olmanız durumunda, Ziraat Bankası, sizlere kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise kredi kullandıracaktır. 

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda hem 10 bin TL için hemde yüksek limitli ihtiyaç kredileri için istedikleri zaman, Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecektir. 

cep-telefonundan-5030-numarasina-mesaj-atan-kisilere-tc-kimlik-numarasina-gore-75000-tl-odeme-y

Devlet memuru olan vatandaşlar, kredi başvurularını istedikleri zaman banka şubelerinden ve bankadan mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. Bankalar ile herhangibir sıkıntısı olmayan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilir ve acil ihtiyaçları için 10 bin TL ile kredi kullanabilir. 

Ziraat Bankası, 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler bu bankadaki hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte mobil uygulamaya giriş yaparak buradan kredi başvurusunu yapabilir, onaylanan krediyi en yakın bankamatik üzerinden kullanabilir.