Ziraat Bankası kredi notu düşük olan, sıfır olan kişilere 15.000 TL hazırladı! Uygun olanlar ödemeleri alacaklar. Son dakika kampanyası duyurusu yapıldı.

Ziraat Bankası kredi notu düşük olan, sıfır olan kişilere 15.000 TL hazırladı! Uygun olanlar ödemeleri alacaklar. Son dakika kampanyası duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası banka kredi notu düşük olan ve sıfır olan vatandaşlar için hazırlamış olduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında 15000 TL vereceğini açıkladı. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde bu banka üzerinden nakit kredi kullanabilecek. ihtiyaç kredisi olarak 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde bireysel müşteri olmanız durumunda bazı şartlar istenmektedir. 

Sigortalı olarak çalışıyor olan kişilerin son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması, emekli olan kişilerin ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları gerekiyor. Özellikle emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları ile birlikte hızlı bir şekilde kredi sonucu verilecek, onaylanan tutar kadar kredinin hesaba yatacağı belli olacak. Emekli olan kişiler, ayrıca, sadece on beş bin TL kredi limitleriyle değil, daha yüksek limitlerde de banka üzerinden kredi kullanabilecektir.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-kredi-notu-dusuk-olan-sifir-olan-kisilere-15000-tl-hazirladi-uygun-olanlar-odeme

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir sonucunu hemen öğrenebilir. Ayrıca banka internet sitesine giriş yapmak isteyen kişiler internet bankacılığını kullanarak daha hızlı birşekilde kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, ayrıca bankanın ATM'si bankanın müşteri hizmetleri numarası da sizlere yardımcı olacaktır. Banka hesabı olan vatandaşlar, Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi oluşturarak, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden 7 gün yirmidört saate ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir.