Türkiye'de milyonlarca kişiyi nakit para sıkıntısı çekmeleri durumunda bankaların kapısını çalıyor. Nakit para çekenlerin ilk başvuru yaptığı bankaların başında gelen Ziraat Bankası kredi faiz oranları açıkladı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi faiz oranları ne kadar olduğu da belli oldu.

ZİRAAT BANKASI NAKİT PARA SIKINTISI ÇEKENLERE KREDİ DESTEĞİ VERİYOR

Son zamanlarda koronavirüs nedeniyle ekonomik sıkıntılar çekenler için Ziraat Bankası can suyu değerinde kredi vererek insanların ekonomik sıkıntıların çözülmesine destek oluyor. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler de merakla Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ne kadar? sorusunun cevabını araştırıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekecekler için verilecek kredilerde uygulanacak faiz oranları netleşti. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre %1.51'den Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi verecek.

para

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Öte yandan Ziraat bankası ihtiyaç kredisinin yanı sıra araç sahibi olma hayali kuranlara da taşıt kredisi veriyor. Taşıt kredisi çekmek isteyenler için de Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları belli oldu. Ziraat Bankası taşıt kredisi çekmek isteyenlerin merak ettiği taşıt kredisi faiz oranı şöyle:

Ziraat Bankası Taşıt kredisi (kaskolu): %1.54

Ziraat Bankası Taşıt kredisi (kaskosuz): %1.56

ziraat bankası

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI

Ayrıca Ziraat Bankası tarafından verilecek konut kredisi ile konut sahibi olmak isteyenler için de Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar olduğu açıklandı. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları %1.37'den başlayan fiyatlarla verileceği bildirildi.