Ekonomi

Ziraat Bankası KMH Hesabı Olanlara 100.000 TL Daha Ödeyecek! Bankada Hesabı Olanlar Yaşadı

Ziraat Bankası KMH Hesabı Olanlara 100.000 TL Daha Ödeyecek! Bankada Hesabı Olanlar Yaşadı. Ziraat Bankası, 100000 TL’ye kadar ödeme yapacak olan vatandaşlar, 24 ay vadeli olarak yeni bir kredi kampanyası hazırladığını açıkladı. Ziraat Bankası, 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda 3 ay ertelemeli olarak vereceği bu kredilerle kendi banka hesabı olan ve daha önce bankadan kredili mevduat hesabı başvurusu yapıp onay alan kişilere destek verecek.

Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, 100000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar ile birlikte kredi kullanacak olan kişiler, 24 ay vadeli kredilerinde banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kullanabiliyor. Ziraat Bankası, 100000 TL kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu vererek, hızlı bir şekilde kredi ödemeleri yapmaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj olarak da acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler, 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek de kimlik ve gelir belgesiyle birlikte başvuru yapabilir.