Ziraat Bankası Kimlik Kartını Veren Vatandaşlara 30.000 TL Ödeme Yapıyor. Ziraat Bankası nakit kullanacak olan kişilere duyuru yaptı! 30.000 TL anında hesabınızda....

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte Ramazan ayı boyunca sürekli güncel takip edilen bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusunda, hızlı bir şekilde sonuç almak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra işlemlerine hesaplarına yatırabilmeleri için bu bankanın müşterisi olması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan ve banka hesabı olan kişiler internet bankacılığı şifresi alarak, 30.000 TL'ye kadar verilen bu kredilerde gelir belgesi olarak ödeme alabiliyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, 30.000 TL'ye kadar almış oldukları bu ihtiyaç kredilerinde, başvurularını gerçekleştirmek için bazı şartlara da uygun olması isteniyor. 18 yaşından büyük olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilerin bankalar ile arasında herhangibir sorun yok ise başvurularını gerçekleştirerek, 30000 TL ödeme alabiliyorlar. Sizlerde bu bankadan kredi kullanırsanız, 36 ay vadeye kadar işlem yapabilecek ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli kredi kullanabileceksiniz.

Başvuru

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor. Banka hesabınız varsa size yakın olan bir Ziraat Bankası şubesine giderek kimliğinizle birlikte gitmeniz yeterli olmaktadır. Banka hesabı olmayan vatandaşlar ise şubelere giderken, kimlikleriyle birlikte gelir belgesini de yanında götürmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden başvuru yaptıktan sonra kredi değerlendirmesi, şube yetkisinde yapılacak ve sizlere hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı aldığınızı başvuru yapmış olduğumuz bireysel müşteri temsilcisi, arkadaştan öğreneceksiniz. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, ayrıca bu banka internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran vatandaşlara da nakit imkanı sunmaktadır. Düşük faiz oranları ile birlikte alabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler başvurularını gerçekleştirerek, 36 ay vadeli 30000 TL nakit kredi kullanabilir.