Ekonomi

Ziraat Bankası Kendi Müşterilerine 150000 TL Ödemeyi Sorunsuz Bir Şekilde Yapacağını Açıkladı!

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, 150000 TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa, 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi paketlerinden bir tanesini seçerek yüksek limitli krediler kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası, özellikle kendi banka hesabı olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 150000 TL kredi ödemesi vermiş olması durumunda diğer bankadaki olan güncel kredi kartı ve güncel ihtiyaç kredisi borçlarınızı da kapatmanızı istemektedir.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 150000 TL kredi verilmesi durumunda sadece 12 ay vadeli olarak işlem yapılarak kredi verilmektedir. 24 ay vadeli olarak kredi almak isteyen vatandaşlar, 100000 TL’ye kadar başvuru yaparak onay almaları gerekiyor. 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız da 50000 TL’ye kadar limit verilmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek kimliklerini de birlikte başvuru yapılabiliyor. Emekli olan kişilerin emekli maaşları bu banka üzerinden alınması durumunda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, nakit kullanmak istiyorsanız sizlerde en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi yapabilecek ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, maaş, taşıma işlemleri sonrasında hemen kredi başvurusunda bulunabiliyor.