Ziraat Bankası kartınızın son 6 hanesiyle kazanacaksınız: 24 saat sonra sona erecek!

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinden duyuru yapıldı.Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru, banka müşterilerine yönelik bir kampanyayı içeriyor. Ziraat Bankası kartınızın son 6 hanesini kullanarak siz de kampanyaya başvuruda bulunabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun çünkü kampanya 24 saat sonra sona erecek. Ziraat Bankası, Ziraat Bankası kartıyla  obilet.com’dan gerçekleştirilecek alışverişlerde 50 TL Bankkart Lira hediye verileceğini açıkladı. İşte haberin ayrıntıları…

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Kampanya şartları:

Kampanyadan faydalanmak için Ziraat Bankası Bankkart kredi ya da banka kartından birini kullanmanız gerekiyor. Bu kartları kullanarak obilet.com’dan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişinizle 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alışverişinizle ise 30 TL Bankkart Lira kazanacaksınız.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla katılabilirsiniz. Kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyen Bankkart sahiplerinin OBİLET yazarak 4757’ye SMS göndermeleri yeterlidir. SMS gönderimi ücretsiz olup kısa mesajın kayıtlı bir cep telefonundan gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya bağlı olarak kazanılan Bankkart Lira’lar Müşterinin hesabına aktarılacaktır. Bu kampanyadan kazanılan Bankkart Lira’lar 31 Mart 2022’ye kadar kullanılabilir.

Müşterilerin otobüs bileti alışverişinde 1 kere ve uçak bileti alışverişinde 1 kere olacak şekilde kampanyadan yararlanmak için  toplam 2 hakkı bulunuyor

Otobüs bileti alışverişlerinde geçerli olan kampanya Metro Turizm’den alınan biletlerde geçerli değildir.