Ziraat Bankası sürdürdüğü kampanyalar ile gündemden düşmüyor. Bununla beraber yeni kampanyalar da hız kesmeden devam etmektedir.

Ziraat Bankası sürdürdüğü kampanyalar ile gündemden düşmüyor. Bununla beraber yeni kampanyalar da hız kesmeden devam etmektedir. Bu kapsamda müşterilerine harcadıkça kazanma fırsatı sunan kampanyada Bankkart’ın kredi kartı ya da banka kartı ile obilet.com üzerinden yapılacak olan tek seferde 200 TL ve üzeri bileti alışverişlerinde 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak biletinde ise 30 TL kazanılacaktır. Kampanya ise ilgilenenler için 3 gün sonrasında biteceği duyurulmuştur.

KAMPANYA DETAY VE KOŞULLARI;

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Bankkart’ın ürünleri arasında yer alan kredi kartı ya da banka kartı özelliği kapsamında obilet.com üzerinden  tek seferde yapılacak alışverişler için önemli bir kampanya düzenlenmektedir. Söz konusu bu kampanya katılımı için Bankkart mobil uygulama, internet sitesi ya da SMS üzerinden başvuru yapılabilir ve kampanya katılımı sağlanabilir.

ziraat-bankasi-kartiniz-varsa-dikkat-yalnizca-3-gun-kaldi1

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra ise kazanılan puan ve ödüller, müşterinin kartına bekleme olmadan anında yüklenecektir. Yüklenen puanlar ise Mart ayının sonuna kadar kullanılabilecektir. Bu puanlar ise Bankkart anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

Puanlar, otobüs ve uçak bileti üzerinden kazanıldığı için her seferinde bir defa kampanya katılımı yapılabilmektedir.

Kampanya içinde yapılan harcamalarda iptal ya da iade işlemi gerçekleştirilirse, kazanılan puan liralar, müşterinin hesabından alınacaktır.

Kampanya katılımı ise ilgili harcamalar yapılmadan önce gerçekleştirilmesi gereklidir. Bununla beraber kampanyadan yalnızca bireysel banka müşteri faydalanabilmektedir. Kampanya için son başvuru tarihi ise 15 Mart 2022 olarak açıklanmıştır.