Ziraat Bankası Kartı ve Hesabı Olanlara Önemli Duyuru! Son Gün Geliyor. Son Dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Ziraat Bankası Kartı ve Hesabı Olanlara Önemli Duyuru! Son Gün Geliyor. Ziraat Bankası kartı ve hesabı olan vatandaşlar için önemli duyuru geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden hızlı bir şekilde bankamatik kartı aracılığıyla başvurunuzu yapabileceksiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların, Ziraat Bankası hesabı olması durumunda artık banka şubelerine gitmeden düşük faiz oranları ile kredi kullanabileceği yeni kampanya başladı. Sadece Ziraat Bankası hesabı olan veya bu bankadan bankamatik kartı kullanan kişilerin faydalanabileceği bu düşük faizli kredilerde 10.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli işlem yapılacak. Ziraat Bankası, sadece 10000 TL ihtiyaç kredisi vermiyor. 

Daha yüksek limitlerde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapan Ziraat Bankası yapmış olduğu son kampanyada, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde internet bankacılığı üzerinden kredi onayı vereceğini açıkladı. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Ziraat Bankası Kredi 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde kredi onayı almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası, sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecek, internet bankacılığı üzerinden almış olduğunuz bu kredilerde, masrafsız ve gelir belgesiz olarak işlem yapacaksınız. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yapacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme, toplamda 36 ay vadeli en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceklerdir. 

ziraat-bankasi-kampanyasini-acikliyor-son-dakika-bir-kere-basvuru-yapanlara-100000-tl-odenecek

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere ilk taksit ödemesini de 3 ay erteleme yaparak hızlı bir şekilde kredi onayını imkanından, sizleri faydalandırmaktadır. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte kredi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka kredi politikalarına uygun olan kişiler hemen aynı gün içinde onay alabilir.