Ziraat Bankası Kampanyasını Açıklıyor! Son Dakika! Bir Kere Başvuru Yapanlara 100.000 TL Ödenecek. Kampanya detayları belli oldu. Haberimizde...

Ziraat Bankası Kampanyasını Açıklıyor! Son Dakika! Bir Kere Başvuru Yapanlara 100.000 TL Ödenecek. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada 100000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan vatandaşların 24 ay vadeye kadar işlem yapabilecekleri yeni kredi kampanyası haberi geldi. 

Ziraat Bankası üzerinden başlatılacak olan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda hızlı bir şekilde banka üzerinden ekonomik sıkıntılarını giderebilecek yeni ihtiyaç kredisi kampanyası haberi umut oldu. 

Ülkemizin kamu bankası olarak hizmet vermekte olan Ziraat Bankası yapmış olduğu tüm kampanyalarda düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara kredi imkanı sağlamaya devam etmektedir. Emekli olan sigortalı olarak çalışan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri yeni kredi kampanyasında artık 100000 TL krediye gelir belgesiz olarak alabileceksiniz.

Ziraat Bankası, 100000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden eğer banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvurumuzu gerçekleştirerek, 100000 TL nakit kredi onayı alabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte hemen başvurularını gerçekleştirebiliyor. Bankadan maaş alan müşteri iseniz, gelir belgenizi götürmenize gerek olmadan gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

ziraat-bankasi-kampanyasini-acikliyor-son-dakika-bir-kere-basvuru-yapanlara-100000-tl-odenecek

100 bin TL'ye kadar yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda, banka, diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı hesaplayarak, sizlerin bunu kapatmasını istemesi karşılığında kredi, onaya sunacaktır. 50000 TL ve üzerindeki tüm kredilerde 24 ay vadeli olarak kredi işlemi yapan Ziraat Bankası, 50000 TL altındaki ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturmaktadır. Banka, resmi internet sitesi üzerinden banka şubelerinden ve bankanın internet bankacılığı üzerinden de hem faiz oranlarını öğrenebilir hemde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.