Ekonomi

Ziraat bankası hesabınıza 21000 TL ödeme yatmış olabilir

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan yeni duyuru ile birlikte banka hesabı olan kişilerin hesaplarına 21000 TL’ye kadar ödeme yapmış olabileceği hakkında bilgiler paylaştı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kendi banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyalarında 21000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatıracağı açıklandı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşların 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli alabilecekleri bu kredi kampanyaları ile birlikte nakit ihtiyaçları anında giderilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden de hesabı olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere anında destek ödemeleri de verilmektedir.

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak kredi başvurularında bulunmaları durumunda 21000 TL‘ye kadar 36 ay vadeli kredi alıp alamadıklarını, hemen görebilmektedirler. Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan bu krediler hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

21000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası hesapları üzerinden yapmış oldukları başvurular sonrasında kredi işlemlerini gerçekleştirmek için şubelerine gidebilir veya internet sitesi kullanabilir.