Ekonomi

Ziraat Bankası Hesabınız Varsa, Bankalardan 10.000 TL ödeme alabileceksiniz, Bugün resmi olarak duyuruldu!

Ziraat Bankası Hesabınız Varsa, Bankalardan 10.000 TL ödeme alabileceksiniz, Bugün resmi olarak duyuruldu!

Ziraat Bankası, hesabınız varsa, banka üzerinden 10000 TL’ye kadar ödeme alabileceğiniz yeni bir kampanya hazırlandı. Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeye kadar 10000 TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada 10000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeli kredi alabilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanya özellikle hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulaması üzerinden katılmaktadır.

Acil para ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 90 gün ertelemeli olarak alacakları bu kredi kampanyasına katılmak için banka şartlarına uygun olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar ile birlikte daha önce bankasından kredi alan vatandaşlara düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunacaktır. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilir ve bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılarak hizmet alabilirsiniz. Emekli maaşı hesabımız üzerinden başlatılacak olan kredi başvurusunda 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Sizlerde en yakın banka şubesine giderek diğer kredi kampanyalarına göz atabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar, özellikle yüksek limitli kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşını Ziraat Bankasına taşımaları durumunda hem ihtiyaç kredisi, hem de diğer bankadaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için kredi kullanabilmektedirler.