Ekonomi

Ziraat bankası hesabı olanlara 22 gün süre verildi! Bu tarihler arasında başvuru yapmanız gerek

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşların hızlı bir şekilde kredi kullanabilmeleri için banka 22 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ihtiyacı olan kişilere kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, 22 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşterileri için yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlayacağını duyurdu.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri aynı gün içinde hesabınıza yatırarak hesaplarımızda görebileceksiniz.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden de işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabileceğiniz kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar şubelere gitmeden kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa bankanın internet bankacılığı uygulamasını kullanabilir ve bu uygulama üzerinden almış oldukları kredi onayı ile birlikte, şubelere gitmeden aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilmektedirler.