Ekonomi

Ziraat bankası hesabı olanlara 2 gün süre daha verildi! Aman dikkat, Başvuru yapmayı unutmayın

Ziraat bankası hesabı olanlara 2 gün süre daha verildi! Aman dikkat, Başvuru yapmayı unutmayın. Ziraat bankası Banka hesabı olan vatandaşlar, iki gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden 20000 TL gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyada kendi banka müşterilerine ayrıcalık tanıyarak, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacağını açıkladı.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi ödenmektedir. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada iki gün içerisinde başvuru gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşterileri için düşük faizlerle kredi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlara aynı gün içinde hizmete denecek ve kredilerde en yakın banka şubelerine giderek hızlı bir şekilde kredi işlemleri yapılacaktır.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurularında bulunacak olan vatandaşlar, banka internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek, oturdukları yerden ne kadar kredi onayı aldıklarını, görebilir, onaylanan kredileri de hesaplarına yatıra bilmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle banka müşterisi olan ve emekli olan vatandaşlara daha düşük faiz oranları ile birlikte yüksek limitli kredilerde 2 gün içerisinde ödenecektir.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız başvurularınızı şubeler aracılığı ile değil, internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.