Ekonomi

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Sadece 24 saat kaldı! İşlem yapmanız gerekiyor

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Sadece 24 saat kaldı! İşlem yapmanız gerekiyor. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, 24 saat içinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi kullanacak olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılacağını açıkladı.

Ziraat Bankası, 30000 TL yada vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde şartlara uygun olan vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlemlerini yaparak, kredi ödemelerini gerçekleştirecek ve 24 saat içinde başvuru yapan kişilere de düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmalarına imkan sağlayacaktır. En düşük faiz oranlarından yararlanacağınız bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması ve banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması isteniyor. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar başvurularını internet bankacılığı uygulamaları üzerinden rahat bir şekilde yapabilir.

BAŞVURU

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler eğer banka şubelerine giderek kredi almak istiyorlarsa, pazartesi günü işlemlerini yapmaları için kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte, şubelere gitmeleri gerekmektedir.

Hafta sonu kredi kullanacak olan vatandaşların hesabı olmaları durumunda, başvurularına, banka şubelerine gitmeden hemen yapabileceğini de söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere Ziraat Bankası, aynı gün içinde destek ödemesi yapacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT: Emekli ve Çalışanlara 37000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası hesabı olanlara 5 gün süre verildi! Son dakika açıklama

Acil kredi kullanmak isteyen kişilerin emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarını bankalar üzerinden alması durumunda kredi imkanından faydalanabileceğini söyleyebiliriz.