Ekonomi

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat, önemli! Başvuru yapmak için 4 gün süreniz kaldı

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Ziraat Bankası hesabı olan kişilerin 4 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde yapabileceği haberi verildi. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde 4 gün içerisinde kredi imkanı sağlanacak ve onaylanan krediler, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, 4 gün içerisinde başvuru yapacak olan kişilere 40000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi verirken, isteyen vatandaşlara 40000 TL, içerisinde 36 ay vadeli olarak işlem yaparak, kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlayacaktır. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi olabileceğiniz ve internet bankacılığını kullanabileceğiniz bu kampanyaları sadece bireysel müşteriler ve banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar, 4 gün içerisinde katılabilir.

40000 TL İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacı olan ve kredi kullanacak olan vatandaşlar için Ziraat Bankası, 40000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda maaşlarını kendi bankası üzerinden almasını istiyor.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanabilmek için banka müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifresi oluşturarak, cep telefonunuza ziraat mobil uygulamasını indirmeniz isteniyor. Ziraat mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında onay alan vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan ödemeleriyle birlikte 4 gün içerisinde kredi kullanabilmektedir.