Ziraat Bankası Hesabı Olanlar Dikkat! 4000 TL Ödeme Yattı. Son dakika açıklaması ardından 4000 TL ödeme için nasıl işlem yapılır? İşte detaylar...

Ziraat Bankası Hesabı Olanlar Dikkat! 4000 TL Ödeme Yattı. Ziraat Bankası üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve nakit kullanabileceksiniz. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde alacakları bu krediyle birlikte hızlı bir şekilde sonuçlarını alabilecektir. Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde alacağınız bu kredi hesabınızın olması durumunda, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden hemen hesabınıza yatıyor. 

Ziraat Bankası üzerinden maaş hesabı olan veya çalışma maaşı olan kişilerin, Ziraat Bankası, mobil uygulaması, şifresini oluşturması durumunda banka bu kişilere 4000 TL'ye kadar gelir belgesiz, en düşük faizlerle krediye kendi hesaplarına yatırma olanağı sunmaktadır. Yapılan açıklamalar sonrasında banka üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi almak için mobil uygulamayı kullanmaları durumunda, haftasonu olsa ve mesai saatleri dışında olsa dahil kredi onayı alacağı açıklandı. 4000 TL'ye kadar sadece mobil uygulama üzerinden değil, bankanın resmi internet sitesi olan ziraatbank.com.tr adresi üzerinden de işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını yapmaları için bankanın sunmuş olduğu, ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Banka hesabı olan kişiler sadece mobil uygulama üzerinden değil, en yakın banka şubesine sadece kimlikleriyle birlikte giderek de başvurularını hızlı bir şekilde yapabiliyorlar. Sizlerde acil para ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu hemen bu banka üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.