Ekonomi

Ziraat bankası hesabı olanlar 2 gün içinde başvuru yapsın!

Ziraat Bankası üzerinde hesabınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek iki gün içinde acil kredi ihtiyacından faydalanabileceğiniz yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeye kadar kredi işlemleri yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların aynı gün içinde destek kredi ödemelerinden faydalanarak aynı günde düşük faizli kredi kullanacakları haberi geldi. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu duyuru sonrasında kendi bankasında hesabı olan vatandaşlar için aynı gün içinde destek kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde Ziraat Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için şubelere gitmeden internet bankacılığı uygulamalarında, kullanmanız mümkün olmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyalar, iki gün içinde geçerli olacak ve sizlere düşük faiz oranları ile verilmektedir.