Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar için yeni bir duyuru yapıldı. Ziraat Bankası üzerinden destek kredisi devam ediyor. Banka hesabı olan kişiler uygun faiz oranları ile kredi kullanmaya devam edecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka müşterisi olmanız durumunda banka şubesine gitmeden Ziraat Bankası mobil uygulaması aracılığı ile nakit kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 10.000 TL ile 100 bin TL arasında mobil uygulama üzerinden düşük faiz imkanları ile kredi kullanırken Kredi ödemesinde ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli yapacak. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız ile birlikte en yakın banka şubesi üzerinden de İstediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve düşük faizler de kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat bankasına kredi başvurusu

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler belirtilen şartları uygun olması durumunda banka üzerinden düşük faizle ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi alabiliyor. Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanya sonrasında başvuru yapacak olan kişiler banka müşterisi olması ile birlikte şubelere gitmeden daha düşük faizlerle ve masrafsız gelir belgesiz kredi alabilecek. Ziraat Bankası gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak buradan Kredi başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Ziraat Bankası gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına katılmak için kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 

krediler-haber24-07

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişinin emekli olması durumunda emekli maaşı üzerinden kredi olacağını söylemek isteriz. Ziraat Bankası emekli kredisi adı altında vereceği ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapmak için emekli maaşını Ziraat bankası'na taşıması gerekiyor. Emekli maaşını Ziraat bankası'na taşıyarak Yapı Kredi kampanyasından faydalanabilir hem de bankanın vermiş olduğu emekli promosyonlarında en faydalanabilirsiniz. Son dakika kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.