Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusunda emekli olan kişilerin borçlarını banka borç kapatma kredisi ile ödeyeceğini duyurdu. başvuru yaparak, sizlerde tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz

Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusunda emekli olan kişilerin borçlarını banka borç kapatma kredisi ile ödeyeceğini duyurdu. Başvuru yaparak, sizlerde tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç imkanı sunulacaktır. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilerin emekli maaşları bankada değilse, emekli maaşı, taşıma işlemleri sonrasında tüm banka borçlarını kapatarak yüksek limitli krediler alabileceklerdir. Ziraat bankasına, emekli maaş, taşıma işlemleri sonrasında, ayrıca 750 TL'ye varan emekli promosyon imkanından da faydalanmanız mümkün olacaktır. 

Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada 100000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi verecek ve bu kredilerde 24 ay vadeli olarak sizlere ödeme tablosu oluşturma imkanı sunacaktır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlara ayrıca banka şubelerine gitmeden de kredilerini hesaplarına yatırabiliyor. Bunun için banka müşterisi olmanız ve internet bankacılığı, kullanmanız yeterli olacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Ziraat Bankası

ziraat12-2

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar 36 ay vadeye kadar 100.000 TL borç kapatma kredisi kullanmak istiyor ve emekli maaşı üzerinden bu krediyi almak istiyorsa, Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşını almış olması gerekiyor. Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında banka değerlendirmeyi genel müdürlük üzerinden yapacağı için sizlere aynı gün içinde cevap veremeyebilir. Ziraat Bankası hesabı olan kişiler banka şubelerine giderken sadece kimliklerini götürerek diğer bankadaki tüm borçlarını kapatmak istediğini belirtirse banka tarafından düşük faiz oranları ile 100.000 TL kredi kullandırılacak.