Ziraat Bankası gelir belgesiz 10.000 TL ile 20.000 TL arasında nakit verecek! Kampanyada özel duyuru geldi. Ziraat Bankası haberi önemli. İşte detaylar...

Ziraat Bankası gelir belgesiz 10.000 TL ile 20.000 TL arasında nakit verecek! Kampanyada özel duyuru geldi. Ziraat Bankası yapmış olduğu son dakika kampanyasında gelir belgesiz olarak 10000 TL ile 20000 TL arasında nakit vereceğini açıkladı. Acil ihtiyaç kredisi kampanyası olarak başlatılan ve nakit kredi olarak vatandaşlara sunulacak olan bu kredilerde düşük faiz oranları göze çarpıyor. 

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan kişilerin bireysel ihtiyaç kredisi olarak alabilecekleri bu kampanyalarda geri ödemesini yapmak isteyen vatandaşlar için en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların herzaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanya duyurusu sonrasında vatandaşların ilgi odağı oldu. Başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde ihtiyaç için gelir belgesiz, nakit kullanabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler nasıl işlem yapabilir?

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 20000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler gelir belgesiz olarak bu kredileri almak istiyorlarsa banka hesabı olması ve banka hesabı üzerinden bir şifre oluşturması gerekmektedir. 

Cep telefonunuza veya tablet'inize girerek, Ziraat Bankası, mobil uygulamasını indirip, buradan işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ihtiyaç kredisini ne kadar alır öğrenebilir, faiz oranları ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz. başvuru yapacak olan kişiler, ayrıca banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kredi alabiliyorlar. Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşları bu banka üzerinden alınması gerekmektedir, Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise sigortalılık prim durumlarının son işyerlerinde 6 ay olması gerekiyor. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgileri alabilir ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.