Ekonomi

Ziraat bankası en kolay yöntemle 20.000 TL ödüyor

Ziraat Bankası üzerinden yapılan yeni açıklamada, 20000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere banka şubeleri üzerinden işlemler yapılarak, 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 20000 TL ihtiyaç kredisi kullanarak gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka şubelerine giderek veya banka şubelerine gitmeden de kredi alabileceği haberi geldi.

Ziraat Bankası banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları için bu banka üzerinden 20000 TL kadar kredi başvurularını yapmaları durumunda 36 ay vadeli olarak işlemlerini gerçekleştirerek bankadan ihtiyaç kredisi alabilecek.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler banka şubelerine giderken kimliklerini ve gelir belgelerini yanında götürmeleri yeterli olacaktır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve nakit kredi almak istiyorsanız, bankadan yapmış olduğunuz başvuru sonrasında kredi puanınızın ve gelir durumunuzun uygun olması ile birlikte sizlere, nakit verilmektedir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin banka hesabı olması durumunda ise mobil uygulama aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabiliyor. 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabileceğiniz 20000 TL ihtiyaç kredisinde banka ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sizlere sunacaktır. Emekli olan vatandaşların kredi kullanmak memeleri için emekli maaş hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştirilmektedir. Emekli olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, 20000 TL’ye kadar bankalar üzerinden istedikleri zaman kredi kullanabiliyor.