Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı. Ziraat Bankası 70.000 TL'ye kadar hemen ödeme alabilecek kişilere işlem yapacak!

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı. Ziraat Bankası 70.000 TL'ye kadar hemen ödeme alabilecek kişilere işlem yapacak! 

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan ve çalışan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında 70000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilerin, 18 yaşından büyük olması yeterli olmaktadır. Düzenli olarak geliri olan ve bankalar, aile arasında herhangibir sıkıntı olmayan kişilerin yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda, Ziraat Bankası, hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı. 1.91 faiz oranları ile birlikte kredi imkanından faydalanabileceğiniz Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, 70000 TL'ye kadar hemen ödeme alabilecek. 

En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyaya katılacak olan kişilerin daha önce bankalar ile arasında herhangibir sıkıntı olmaması, düzenli olarak bir geliri olması, banka tarafından istenen en önemli örneklerdir. Sizlerde eğer daha önce bir bankadan kredi çektiniz ve bu kredi ödemeleri sonucu icraya düştüyseniz Ziraat Bankası üzerinden icra borçlarınızı kapatmadan da gibi kullanamazsınız. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

70000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde banka 24 ay vadeye kadar sizlere ödeme tablosu oluşturmaktadır. 70000 TL'ye kadar kullanılan kredilerde banka ayrıca, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sizlere sunacaktır. 

ziraat-bankası

Ziraat Bankası üzerinden kampanyaya katılarak, işlem yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir ve hızlı bir şekilde ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz. Ziraat Bankası şube yetkisinde yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç imkanı sunulmaktadır.